ABC-Service – konserwacja terenów zielonych

ABC-Service – konserwacja terenów zielonych
Ludwikowska kategoria
Ludwikowski opis

Potrzebujesz posprzątać swoją firmę, budynek czy też ich okolice? Jeśli tak to ABC-Service to najlepszy wybór dla Ciebie. Na rynku istniejemy od bardzo wielu lat i gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Nasza główna siedziba znajduje się we Wrocławiu, jednak dysponujemy 17 oddziałami i świadczymy usługi na o wiele szerszym obszarze. Nasze oddziały znajdują się między innymi w: Legnicy, Sieradzu, Miliczu, Trzebnicy i wielu innych miastach.

Cały czas inwestujemy w rozwój naszych pracowników oraz w posiadany przez nich sprzęt co zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług. Wykonujemy między innymi: pranie wykładzin, mycie okien, dbanie o zieleń, dostarczanie chemii czyszczącej oraz wiele innych usług.

Dla nas każdy klient jest najistotniejszy i w związku z tym staramy się podchodzić bardzo profesjonalnie do realizacji każdego zadania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, a z całą pewnością każdy otrzyma od nas usługi na najwyższym poziomie. Z całą pewnością warto zaufać naszej firmie.

 

Firma Sprzątająca ABC-Service

Ludwikowski numer telefonu
713544354
Ludwikowski NIP
8980025555
Ludwikowski REGON
930522767
Ludwikowski adres siedziby
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
  • ABC-Service – konserwacja terenów zielonych