Meble kuchenne z firmy Drzazga Wrocław

Meble kuchenne z firmy Drzazga Wrocław
Ludwikowska nazwa firmy:
Meble kuchenne z firmy Drzazga Wrocław
Ludwikowska kategoria:
Ludwikowski opis:

Decydując się na zakup mebli warto wybrać firmę z doświadczeniem, która wykonuje usługi na najwyższym poziomie. Meble Drzazga to oferta atrakcyjnych mebli na zamówienie, które wykonywane są według najlepszych standardów. Do realizacji tych oryginalnych projektów na wymiar wykorzystywane są trwałe i estetyczne materiały meblowe. Zlecenia aranżacyjne wykonywane są na terenie całego kraju.

Meble kuchenne z firmy Drzazga Wrocław fot.1

Meble Drzazga to szeroki wybór kuchni na wymiar, mebli łazienkowych oraz praktycznych mebli biurowych. Wśród klientów dużą popularnością cieszą się także szafy i garderoby – przesuwne, narożne oraz wnękowe. W zależności od oczekiwań klienta można dobrać rozmaite wybarwienia drewna oraz sposób wykończenia wszystkich detali.

Meble kuchenne z firmy Drzazga Wrocław fot.2

W indywidualnych realizacjach uwzględniane są określone wymiary poszczególnych elementów, rodzaj szafek i półek oraz niuanse o charakterze dekoracyjnym. Dzięki meblom wykonywanym na zamówienie można idealnie zagospodarować każdą przestrzeń i zapewnić ich użytkownikom wysoką funkcjonalność.

Meble Drzazga

Ludwikowska strona www:
Ludwikowski numer telefonu:
606827777
Ludwikowski NIP:
7471695643
Ludwikowski REGON:
022084741
Ludwikowski adres siedziby:
ul. Karmelkowa 66 52-319 Wrocław
  • Meble kuchenne z firmy Drzazga Wrocław
  • Meble kuchenne z firmy Drzazga Wrocław