Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima – ubezpieczenie mieszkania Ludwiki

Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima – ubezpieczenie mieszkania Ludwiki
Ludwikowska kategoria
Ludwikowski opis

Agencja ubezpieczeniowa Optima od lat pomaga swoim klientom w znalezieniu najlepszego dla nich rozwiązania w zakresie ubezpieczenia życia i mienia. Jako wyspecjalizowana Multi Agencja bazuje na wieloletnim doświadczeniu, doskonałej znajomości rynku ubezpieczeniowego i wykwalifikowanej kadrze specjalistów, którzy chętnie wspierają klientów w wyszukiwaniu dla nich najlepszych ofert na rynku. Firma obsługuje zarówno osoby indywidualne, jak i małe oraz średnie przedsiębiorstwa.

Optima wyróżnia się kompleksową sprzedażą trzech rodzajów ubezpieczeń: komunikacyjnych, majątkowych i ubezpieczeń na życie. Doradza i zapewnia obsługę na najwyższym poziomie, dzięki czemu szczyci się renomą rzetelnego i uczciwego sprzedawcy ubezpieczeń.

Gwarantuje swoim klientom oszczędność czasu i szybkie porównanie ofert wielu Towarzystw Ubezpieczeniowych, dodatkowe zniżki negocjowane indywidualnie dla każdej osoby oraz rzetelną obsługę po sprzedażową tak, by już po podpisaniu umowy ubezpieczeniowej klient w każdej chwili otrzymywał wsparcie fachowców.

Ludwikowska strona www
Ludwikowski numer telefonu
575115015
Ludwikowski NIP
9661512730
Ludwikowski REGON
020539083
Ludwikowski adres siedziby
ul. Krupnicza 13/204a 50-075 Wrocław