Skup aut nowych i używanych Auto GTA Wrocław

Skup aut nowych i używanych Auto GTA Wrocław
Ludwikowska kategoria
Ludwikowski opis

Auto GTA - najlepszy skup aut we Wrocławiu. Działamy szybko, fachowo i sprawnie. Jako profesjonalny skup aut we Wrocławiu, oferujemy darmową wycenę państwa pojazdu (wstępną propozycję jesteśmy w stanie podać mailowo bub telefonicznie), absolutne minimum formalności (które zajmują max kilkanaście minut).

Bezpłatny dojazd do klienta na terenie Wrocławia i okolic oraz szybką płatność za kupione auto - gotówką lub natychmiastowym przelewem bankowym. Skup Auto GTA działa w pełni legalnie od 2008 roku i gwarantuje prawidłowe załatwienie wszystkich formalności.

Skup samochodów Auto GTA Wrocław

Skupujemy auta sprawne z roczników 2000-2020, uszkodzone i niesprawne technicznie pojazdy z roczników 2005 i młodsze, samochody powypadkowe (lekko uszkodzone jak i po szkodzie całkowitej), a także auta wyłącznie nadające się już do złomowania - bez możliwości ich naprawienia. Interesują nas wszystkie rodzaje samochodów - osobowe, ciężarowe, dostawcze, zabytkowe, przyczepy czy pojazdy specjalne. Skup Auto GTA do gwarancja bezpiecznej transakcji.

Ludwikowska strona www
Ludwikowski numer telefonu
730117117
Ludwikowski NIP
8951876724
Ludwikowski REGON
020742967
Ludwikowski adres siedziby
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław