Skup aut nowych i używanych Auto GTA Wrocław

Skup aut nowych i używanych Auto GTA Wrocław
Ludwikowska nazwa firmy: Skup aut nowych i używanych Auto GTA Wrocław
Ludwikowska kategoria:
Ludwikowski opis:

Auto GTA – najlepszy skup aut we Wrocławiu. Działamy szybko, fachowo i sprawnie. Jako profesjonalny skup aut we Wrocławiu, oferujemy darmową wycenę państwa pojazdu (wstępną propozycję jesteśmy w stanie podać mailowo bub telefonicznie), absolutne minimum formalności (które zajmują max kilkanaście minut).

Bezpłatny dojazd do klienta na terenie Wrocławia i okolic oraz szybką płatność za kupione auto – gotówką lub natychmiastowym przelewem bankowym. Skup Auto GTA działa w pełni legalnie od 2008 roku i gwarantuje prawidłowe załatwienie wszystkich formalności.

Skup samochodów Auto GTA Wrocław

Skupujemy auta sprawne z roczników 2000-2020, uszkodzone i niesprawne technicznie pojazdy z roczników 2005 i młodsze, samochody powypadkowe (lekko uszkodzone jak i po szkodzie całkowitej), a także auta wyłącznie nadające się już do złomowania – bez możliwości ich naprawienia. Interesują nas wszystkie rodzaje samochodów – osobowe, ciężarowe, dostawcze, zabytkowe, przyczepy czy pojazdy specjalne. Skup Auto GTA do gwarancja bezpiecznej transakcji.

Ludwikowska strona www: auto gta wrocław skup aut
Ludwikowski numer telefonu: 730117117
Ludwikowski NIP: 8951876724
Ludwikowski REGON: 020742967
Ludwikowski adres siedziby: ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław